. . .
Na co zwrócić uwagę przy wyborze koszulek?

Spersonalizowane koszulki dla par są coraz powszechniej stosowanym sposobem na wyróżnienie się z tłumu i podkreślenie swojej osobowości.

Jak wybrać koszulkę?

Wybierając koszulki dla rodziny czy bluzy dla par, musisz zrozumieć, w jaki sposób są klasyfikowane. W rzeczywistości jest to bardzo proste, szczególnie przy wyborze ubrań dla modeli męskich. Wszystkie koszulki oceniane są według dwóch kryteriów: długości rękawa i dekoltu. Rękaw może krótki, tak zwany raglan i ogólnie nieobecny. Przekrój: okrągły dekolt lub dekolt w szpic.

Oprócz koszulek istnieją też koszulki polo i bluzki. Klasyfikacja tylko T-shirtów jest bardzo prosta, dlatego od razu przystępujemy do oceny stylu i kształtu, aby porównać te dwa składniki i wreszcie wydobyć formułę idealnego modelu dla twojego ciała.

O czym pamiętać przy wyborze nadruku?

Jedną z najważniejszych rzeczy, o których należy pamiętać przy drukowaniu sitodruku, jest dobra widoczność oraz jasne, żywe kolory i obrazy. Rezultatem zastosowania procesu sitodruku na koszulkach i innej odzieży jest bardzo profesjonalnie wyglądający projekt. Dowiedz się dokładnie jaką metodą wykonany będzie nadruk i dowiedz się jakie ma zalety i wady. Dodatkowo wybierz producenta, który ma doświadczenie w wykonywaniu tego typu nadruków.

Da ci to gwarancje, że nadruk dla twojej rodziny zostanie wykonany profesjonalnie i tym samym długo zachowa swoje właściwości. Będzie widoczny i trwały, mimo wielu prań samej koszulki. Ostatecznie pozostaje ci wybór odpowiedniego wzoru lub napisu.