. . .
Sukienki w rozmiarze XXL: jakie kroje najlepsze?

Każda kobieta – bez względu na wiek i noszony rozmiar – chciałaby wyglądać perfekcyjnie. Jeszcze kilkanaście lat temu panie w większym rozmiarze miały ogromny problem ze znalezieniem naprawdę ładnych ubrań. Dzisiaj wybierać można spośród wielu ciekawych propozycji. Na uwagę bez wątpienia zasługują sukienki w dużych rozmiarach. Jakie kroje będą najbardziej odpowiednie, jeśli interesują nas sukienki dla puszystych?

Ukrywamy wystający brzuszek

Sukienki w dużych rozmiarach powinny przede wszystkim dobrze radzić sobie ze zbyt dużym brzuchem. Problemem wielu kobiet puszystych jest właśnie wystający brzuch. Na szczęście wystarczy odpowiednia sukienka, aby nie rzucał się tak mocno w oczy. Dobrym wyborem są wszystkie modele, które marszczone są właśnie w okolicy brzucha. Sprawdzają się również sukienki kopertowe, a także te odcinane pod biustem. UWAGA: panie, które noszą sukienki dla puszystych, a jednocześnie chcą wyglądać naprawdę dobrze powinny unikać czerni. Wprawdzie mówi się, że kolor czarny wyszczupla i rzeczywiście tak jest, ale tylko w przypadku kobiet i tak dość szczupłych.

Maskujemy szerokie biodra

Sukienki w dużych rozmiarach dobrze radzą sobie również ze zbyt szerokimi biodrami. W takim wypadku najlepszym wyborem są modele delikatnie rozkloszowane. W tym wypadku również dobrym rozwiązaniem są te sukienki dla puszystych, które mają kopertowy krój.

Jeśli sukienki w dużych rozmiarach to temat Ci bliski, jeżeli interesują Cię sukienki dla puszystych, proponujemy lekturę naszego innego artykułu, który odnosi się właśnie do odzieży dla pań noszących większy rozmiar.