. . .
Jak dobrać koszulkę dla par?

Szukasz niestandardowych usług drukowania sitodruku na koszulkach, abyś wyglądał świetnie podczas wakacji? Chcesz kupić specjalne koszulki dla par, w których ty i twoja druga połowa będziecie wyglądać oryginalnie, ale też będziesz miał gwarancje, że takie koszulki dla rodziny są wysokiej jakości? Nic trudnego. Musisz tylko zwrócić uwagę na kilka czynników.

Wybierz koszulkę dla siebie

Koszulki dla par ze spersonalizowanymi obrazami stają się coraz bardziej popularne wśród użytkowników sklepów internetowych, ponieważ wielką przyjemnością jest kupowanie ubrań, których nie będą mieli inni przyjaciele i znajomi. Indywidualizację tego rodzaju odzieży uzyskuje się poprzez zastosowanie rysunku, który klient wybiera z katalogu sklepu.

Możesz również narysować własny obraz lub zrobić zdjęcia, które zostaną wysłane wyłącznie pocztą elektroniczną do dostawcy spersonalizowanej odzieży. Koszulki dla par będą różne w zależności od producenta i w zależności od zastosowanej metody drukowania. Tę kwestię należy wziąć pod uwagę, zwłaszcza jeśli chcesz wydrukować zdjęcie na koszulce, ponieważ niektóre drukarki nie oddają dokładnie oryginalnej barwy.

Wybierz jakość koszulki

Oprócz wyboru metody nadruku należy również zwrócić uwagę na styl i markę producenta koszulki. Ważne jest, aby wybierając styl T-shirtu, szukać wymiarów pasujących do wymiarów twojego ciała. W dopasowanych koszulkach materiał może być cieńszy i bardziej miękki, ale z tego powodu nadrukowany obraz może ulec deformacji podczas zużycia z powodu naprężenia tkaniny. Jeśli od dawna znalazłeś swój styl i markę koszulki, która pod każdym względem Ci odpowiada, powinieneś poinformować drukarnię, która drukuje koszulki, aby mogli drukować na podobnym modelu.

Równie ważnym aspektem wyboru jest cecha tkaniny, z której jest uszyty. Ubrania z czystej bawełny mogą zniszczyć się po pierwszym praniu, więc znajdź materiał zawierający mieszanki poliestru. Kupując koszulki wykonane w 100% z bawełny, powinieneś wziąć model o rozmiar większy. Jeśli zdecydujesz się zamówić koszulkę z napisem z poliestru, to nawet po kilku praniach jej kształt praktycznie się nie zmieni.