. . .
Maszyny spinające taśmą PP do spinania palet

Oferujemy mobilne półautomaty do spinania palet w konkurencyjnych cenach. To nowoczesne urządzenia, dzięki którym pakowanie jest wydajniejsze. W porównaniu do taśmowania maszynami ręcznymi pozwalają zaoszczędzić nawet 60%-70% czasu, jaki jest potrzebny do założenia opasek. Dzięki temu firma jest w stanie wykonać więcej zleceń w tym samym czasie.

Półautomaty do opasywania pionowego oraz poziomego

W ofercie maszyn do spinania palet taśmą PP znajdują się półautomaty:

  • do opasywania pionowego,
  • do opasywania poziomego.

Półautomatyczne urządzenia do spinania palet taśmą PP mogą pracować w dwóch trybach:

  • automatycznym,
  • półautomatycznym.

W przypadku trybu automatycznego siłę uciągu ustawia się na panelu sterującym. Natomiast wybierając tryb półautomatyczny siła uciągu i moment zgrzewu są regulowane ręcznie przez użytkownika przy pomocy rączki manipulatora.

Jaki półautomat do spinania palet taśmą PP wybrać?

Jeśli nie wiedzą Państwo, jaki półautomat do spinania palet taśmą PP wybrać – do opasywania pionowego, czy poziomego – zapraszamy do kontaktu. Nasi doświadczeni pracownicy pomogą Państwu wybrać odpowiednie urządzenie pakujące.

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą maszyn spinających taśmą PP półautomatycznych oraz ramowych, a także pozostałych urządzeń pakujących, takich jak tunele obkurczające, zgrzewarki do folii czy maszyny banderolujące.