. . .
Maszyny spinające taśmą PP ramowe

Polecamy nowoczesne wiązarki ramowe w konkurencyjnych cenach. Oferowane przez nas maszyny spinające taśmą PP to urządzenia, które są bezawaryjne, niezawodne oraz bardzo wydajne. Wyróżniają się błyskawiczną gotowością do pracy, co jest wynikiem szybko nagrzewającej się grzałki.

Wiązarki są również łatwe w obsłudze oraz serwisowaniu. Ładowanie nowej taśmy jest proste i szybkie. Dodatkowo urządzenia zostały wyposażone w programowalny mikroprocesor, który monitoruje mechanizm wiązarki. W razie wykrycia nieprawidłowości na panelu kontrolnym pojawiają się stosowne komunikaty.

Wiązarka ramowa – niskie koszty eksploatacji oraz ciągłość pracy

Znajdujące się w ofercie wiązarki automatyczne do spinania taśmy PP wyróżniają się:

  • bardzo niskim stopniem awaryjności,
  • minimalnym zużywaniem się części.

Wynika to między innymi z tego, że zostały one wyposażone w nowoczesny mechanizm, w którym ograniczono do minimum występowanie części ruchomych. Sprawia to, że koszty eksploatacji urządzeń są zdecydowanie niższe. Ich bezawaryjność pozwala z kolei zapewnić firmie ciągłość pracy – brak przestojów spowodowanych awariami.

Jaką wiązarkę ramową wybrać? Specjalistyczne doradztwo pracowników

W ofercie znajdują się różne modele spinarek ramowych. Jeśli nie wiedzą Państwo, jaki wybrać, czy dana wiązarka ramowa sprawdzi się w Państwa zakładzie, zapraszamy do kontaktu. Specjaliści  służą fachowym doradztwem.

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą maszyn spinających taśmą polipropylenową:

  • półautomatycznych,
  • do spinania palet.

W ofercie znajduje się również wiele innych urządzeń pakujących – maszyny banderolujące, zgrzewarki do folii, tunele obkurczające.