. . .
Szklana statuetka jako wyraz uznania

Jeśli chodzi o przygotowywane obecnie nagrody bardzo często do ich zrealizowania wykorzystuje się szkło. Jego odpowiednia oprawa sprawi, że np. przygotowana statuetka szklana jako nagroda będzie wyglądać doskonale. Dlatego taka forma wykorzystywana jest bardzo chętnie przez organizatorów różnorakich imprez. Wręczając wyróżnienia, nagrody, okolicznościowe upominki korzystają ze statuetek ze szkła. Dlatego producenci przygotowują statuetki muzyczne z grawerem, statuetki biznesowe z grawerem i wiele innych propozycji w zależności od oczekiwań zamawiających.

Okoliczności wyrażone grawerem

Oczywiście przygotowywane są statuetki szklane z grawerem, ponieważ dzięki niemu będzie można wyrazić w jakich okolicznościach dana statuetka powstała a to ma istotne znaczenie i zwraca się uwagę na ten element. Oczywiście długość możliwego do umieszczenia grawera będzie uzależniona od wielkości statuetki i tego jakie oczekiwań będzie miała osoba zamawiająca taką statuetkę.

Szeroki wybór

Szklane statuetki przygotowywane są w tak zróżnicowanych formach, że bez problemu będzie można je dopasować do różnych potrzeb i oczekiwań. Nie tylko będą nagrodą z okazji różnych konkursów, ale bardzo często wykorzystuje się również statuetki jubileuszowe z grawerem, które można wręczyć np. bliskim z okazji jakiegoś jubileuszu, okrągłych urodzin czy jubileuszu małżeństwa. Producenci mają wiele pomysłów na to, by przyciągnąć do siebie nowych klientów, dlatego regularnie wprowadzają do obrotu nowe statuetki, proponują nowe kształty, szukają ciekawych pomysłów na treść okolicznościowych grawerów jakie pojawią się na statuetce.