. . .
Zalety biustonoszy push up

Biustonosz push-up wizualnie powiększa klatkę piersiową, tworzy piękne wgłębienie, unosząc biust i nadając mu wspaniały kształt i elastyczność. Nic dziwnego, że od dawna biustonosze tego typu zbierają same pozytywne opinie.

Właściwości biustonosza push up

Biustonosz samonośny ma takie właściwości ze względu na specjalne tajemnice kroju. To sztywny kubek z fiszbinami, stanik w trójkątnym kształcie, a także różne wkładki. Został wynaleziony przez Wonderba w 1964 roku. Kobiety na całym świecie, które chcą mieć uwodzicielskie i okrągłe kształty odnalazły w nim biustonosz idealny. Biustonosz wiązany silikonowy dziś można kupić w prawie wszystkich sklepach, a także w Internecie. Istnieje kilka rodzajów takich biustonoszy. Niektóre podnoszą lekko piersi z powodu rozcięcia. Inne zwiększają objętość dzięki miękkiemu materiałowi w miseczkach. W innych są specjalne wkładki piankowe lub silikonowe. Wkładki można wszywać lub usuwać. Te ostatnie są odpowiednie dla kobiet o asymetrycznym rozmiarze piersi, można wybrać wstawki o różnych rozmiarach, a wizualnie piersi będą zrównoważone.

Jak dobrać właściwy biustonosz?

Istnieje również model push-up o podwójnych rozmiarach. Konieczne jest bardzo ostrożne wybieranie biustonosza, ponieważ ciasne i niewłaściwie dobrane biustonosze tego typu utrudniają krążenie krwi. Musisz wybrać odpowiedni rozmiar, a także zwrócić szczególną uwagę na materiały, które powinny być wysokiej jakości. Nie powinnaś oszczędzać na wyborze tego rodzaju bielizny. Tego typu biustonosze powinny być noszone przez kobiety o małych piersiach, piersiach o różnych rozmiarach, aby stworzyć seksowną klatkę piersiową w ubraniu z dekoltem.