. . .
Piercing pępka - odpowiedni salon to podstawa

Moda i trendy nieustannie się zmieniają, ciągnąc za sobą osoby, chcące za nimi nadążyć. Kolczyki do pępka to coraz częstszy wybór młodych, jak i dojrzałych ludzi, którzy chcą za ich pomocą podkreślić swój styl. Dzięki licznym wzorom, rozmiarom, czy też kolorom, są oni w stanie dopasować do swojej osobowości odpowiedni model tej oryginalnej biżuterii. Na co jednak zwracać uwagę poszukując salonu piercingu? Dowiedz się tego z niniejszej treści, nim wybierzesz odpowiednie dla siebie kolczyki do pępka.  

Ufaj licznym opiniom i ocenom 

Kolczyki do pępka srebrne, jak i kolczyki do pępka z cyrkoniami będą prezentowały się zjawiskowo tylko i wyłącznie na dobrze zagojonej skórze. Każdy zdaje sobie z tego sprawę, jednak mało kto bierze pod uwagę fakt, że w dużej mierze zależy to od tego, kto i jak przeprowadzi zabieg, polegający na przekłuciu skóry przy pępku. Taki specjalista powinien: 

  • pracować w sterylnym i spełniającym wszystkie normy sanitarne salonie, 
  • posiadać sterylną igłę, tak samo jak pierwszy kolczyk do pępka, 
  • mieć duże doświadczenie i nienaganną reputację, 
  • wypytać klienta o to, czy ten nie ma żadnych przeciwwskazań medycznych,
  • używać do tego celu igły, nie pistoletu.

Zdrowie to podstawa

Specjalnie wybrane, wymyślne kolczyki do pępka srebrne, czy też kolczyki do pępka z cyrkoniami, powinny przez jakiś czas poczekać. Zaraz po zabiegu warto zdecydować się na jak najbardziej minimalistyczną biżuterię, aby skóra miała okazję się odpowiednio zagoić. Zbyt duże i haczykowate kolczyki do pępka mogą ocierać się o ubrania oraz o nie zaczepiać. Nie tylko będzie to więc niekomfortowe, ale i negatywnie wpłynie na proces gojenia się rany po przekłuciu.