. . .
Nowe domy od dewelopera na sprzedaż w Mosinie

Poznań jest stolicą Wielkopolski. W mieście tym żyje się bardzo dobrze, ale tempo życia jest tutaj naprawdę bardzo wysokie. Stąd wiele osób decyduje się na przeprowadzkę do miejscowości położonych pod Poznaniem. Mnóstwo osób stawia na domy na sprzedaż Mosina.

Dlaczego warto zamieszkać w Mosinie?

Mosina położona jest w odległości 20 km od Poznania. Do stolicy Wielkopolski z Mosiny można dojechać wygodnie i komfortowo nie tylko własnym samochodem, ale także pociągiem. Osoby, które chcą kupić domy w Mosinie zapewnią sobie ciszę i spokój, a jednocześnie będą mogły korzystać z atrakcji, które zapewnia Poznań.

Deweloper proponuje domy w zabudowie szeregowej. Osoby, które interesuje sprzedaż domów Mosina mogą liczyć na domy, które zbudowane zostały z materiałów bardzo wysokiej jakości. Na pewno więc domy Mosina długo nie będą wymagały remontu.

Jakie domy są dostępne?

Sprzedaż domów to oferta adresowana do bardzo różnych grup klientów. Deweloper, który prowadzi sprzedaż domów Mosina oferuje domy w standardzie deweloperskim oraz pod klucz. Domy w Mosinie pod klucz są gotowe do wprowadzenia. Są wykończone materiałami w bardzo dobrym gatunku.

Domy w Mosinie posiadają cztery pokoje. Zbudowane są na działkach o powierzchni 109 lub 342 m2. Domy Mosina posiadają ogródek, obszerne tarasy i balkony. Odznaczają się też funkcjonalnie zaprojektowanymi wnętrzami. Domy wyposażono w gazowe kotły grzewcze renomowanego producenta, wysokiej klasy okna PCV oraz automatyczną bramę garażową.