. . .

Powszechnie przyjmuje się, że białe meble we wnętrzu są oznaką luksusu. Jasne odcienie, choć boją się zanieczyszczenia, to zwykły kurz, smugi na nich nie są widoczne. Białe meble stwarzają poczucie czystości, powagi, wizualnie powiększają przestrzeń. Eleganckie, pełne wdzięku białe meble zdobią wnętrze.

Zakup białych mebli

Dla wielu biel związana jest z oficjalną biurokracją lub sterylną czystością sali szpitalnej. Jednak jeśli poprawnie wybierzesz kombinację odcieni zawartych w pokoju, meble drewniane białe staną się zaletą pokoju, a nie jego wadą. Ważny jest producent mebli białych, tak abyśmy mieli pewność, że kupujemy produkty wykonane z materiałów najwyższej jakości.

Aby obraz wizualny nie połączył się i wyglądał stylowo, konieczne jest wykończenie powierzchni w pomieszczeniu, w którym znajdują się meble sosnowe białe w ciemniejszych kolorach. Może to być równoważna gamma lub kontrast. Połączenie bieli z innymi kolorami, tworzy podstawę dla różnorodnych wnętrz salonów. Kolor biały jest w idealnej harmonii z drewnem, szkłem, metalem. Takie elementy wystroju, wystroju, akcesoriów można umieścić obok mebli tego koloru. Białe odcienie mogą wpływać na stan emocjonalny właścicieli, działać uspokajająco.

Jak zaaranżować pomieszczenie?

Jedną z zalet bieli jest możliwość zastosowania jej we wnętrzu wykonanym w prawie każdym stylu. Łącząc różne kombinacje, możliwe jest osiągnięcie harmonii nawet w monochromatycznym wnętrzu. Kolor biały jest uniwersalny. Zimna gama jest odpowiednia dla pomieszczeń wychodzących na południe, wschód. Ciepłe – jeśli pokój wychodzi na północ, na zachód. Gdy w pomieszczeniu jest wystarczająca ilość naturalnego światła, niewłaściwe jest stosowanie monochromatycznego projektu. Obraz należy rozcieńczyć kontrastowymi wtrąceniami.