. . .
Domy od dewelopera pod Poznaniem

Miejscowości, które położone są pod Poznaniem stają się coraz bardziej atrakcyjnymi lokalizacjami dla poznańskich deweloperów. Wielu z nich swoje inwestycje realizuje w oddalonej o 22 km od Poznania Mosinie. Deweloperzy proponują domy na sprzedaż Mosina w zabudowie szeregowej.

Jakie są propozycje deweloperów?

Jak już wspomnieliśmy, w ofercie znajdują się domy na sprzedaż Mosina w zabudowie szeregowej. Działki, na których zbudowano domy na sprzedaż Mosina mają powierzchnię 109 albo 342 m2. Wszystkie wystawione na sprzedaż domy Mosina wybudowano wykorzystując materiały w bardzo dobrym gatunku. Domy Mosina na sprzedaż są wyjątkowe. To nieliczne domy, które wybudowane zostały z podpiwniczeniem.

Domy Mosina są oczywiście z ogródkami. To jeden z powodów, dla których sprzedaż domów Mosina cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Domy w Mosinie można kupić w bardzo konkurencyjnej cenie.

Domy pod klucz czy do wykończenia?

Domy w Mosinie można kupić w bardzo różnym standardzie wykończenia. Deweloperzy proponują zarówno domy w Mosinie do wykończenia, jak i pod klucz. W tych drugich kupujący mogą zamieszkać od razu. Sprzedawane domy w Mosinie mają bardzo wysoki standard.

Osoby, które interesuje sprzedaż domów Mosina mogą liczyć na dom zbudowany na ogrodzonej działce i wyposażony w wysokiej klasy gazowy kocioł CO. W domach znajduje się też kominek i automatyczna brama garażowa. Sprzedaż domów w Mosinie cieszy się więc naprawdę bardzo dużą popularnością, które podjęły decyzję o wyprowadzce z Poznania.