. . .
Biustonosz na każde piersi

Wiele kobiet ma problem z odpowiednim dopasowaniem biustonosza i w zasadzie nie zdarza się, by negatywne opinie omijały jakikolwiek produkt. Nawet jeśli coś jest dobre dla 99% kobiet, znajdzie się jeden procent kobiet, którym nie będzie on pasował i już. Biustonosz samonośny to na tym tle prawdziwa rewolucja, ponieważ nie tylko jest w stanie dopasować się do praktycznie każdej miseczki i jak sama nazwa wskazuje, jest samonośny, to jeszcze oferuje dodatkowe możliwości.

Biustonosz samonośny, czyli bez ramiączek

Biustonosz samonośny to specjalny biustonosz wiązany silikonowy, który zakłada się tak jak tradycyjny biustonosz, ale nie ma w nim ramiączek. Zamiast nich pojawia się specjalne wiązanie z przodu, które można zacisnąć trochę bardziej lub lekko poluzować, co przełoży się na sposób, w jaki biustonosz będzie przylegał do piersi i jak będzie zmieniał ich wygląd. Najczęściej pożądanym efektem jest efekt podniesienia, czyli efekt push-up, za pomocą którego piersi zostają podniesione i są zdecydowanie lepiej zaprezentowane. Nie ma tutaj znaczenia, jaką miseczkę się nosi, ponieważ mówimy tutaj o znakomitym rozwiązaniu uniwersalnym.

Na co dzień i na trening

Biustonosz samonośny to rozwiązanie, które można zastosować do absolutnie wszystkiego. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystywać go na co dzień i uzyskać wizualnie nawet dwie miseczki większe piersi. Jest to możliwe i bardzo łatwe do uzyskania. Noszenie takiego biustonosza jest też bardzo komfortowe i trzyma się on znakomicie na piersiach. Nie ma żadnych przeciwwskazań ku temu, by nosić go w czasie treningu i innej aktywności fizycznej. Na pewno da radę.