. . .
Białe meble w domu

Bardzo trudno jest stworzyć stylowe wnętrze we własnym domu, ale jeśli chcesz i masz odważną wyobraźnię, wszystko jest możliwe. Białe meble łączą się harmonijnie ze wszystkimi kolorami.

Meble w sypialni – które wybrać

Bardzo ważne jest, aby meble drewniane białe były jak najwyższej jakości. Dlatego producent mebli białych powinien być odpowiednio dobrany. Meble sosnowe białe do sypialni są bardzo odpowiednie, ponieważ ten kolor jest najbardziej neutralny, co oznacza, że nie będzie działać denerwująco. Biała szafa z lustrzaną powierzchnią optycznie powiększy pokój, a łóżko tego koloru pozwala wygodniej odpoczywać.

Lepiej jest łączyć takie meble z jasnymi, spokojnymi odcieniami ścian – kremowym, beżowym. Możesz jednak wybrać bardziej odważne kombinacje – białe meble na tle oliwkowego lub bladego bzu będą dobrze wyglądać.

Białe meble we wnętrzu kuchni

Biały zestaw kuchenny jest elegancki. Oczywiście takie meble wymagają szczególnej troski, ale wyglądają solidnie i luksusowo. Białe meble kuchenne mogą nawet ozdobić małą kuchnię, ale zaleca się stosowanie bardziej kontrastowej dekoracji ściennej. Aby uzyskać klasyczny wzór, możesz wybrać połączenie kremowej bieli i ciemnego drewna.

Aby urozmaicić wnętrze kuchni na biało, możesz utrzymać w jasnych, bogatych odcieniach – czerwonym, zielonym, niebieskim. Wielu obawia się użycia bieli w projektowaniu domów z powodu jej niepraktyczności. Ale warto zaryzykować, a wtedy każde wnętrze stanie się naprawdę stylowe i oryginalne.